Erakliendi kütusekaardid

Eraklientidele pakume sooduskaarti, deebetkaarti või krediitkaarti. 

Sooduskaart

Sooduskaardiga on sularahas või pangakaardiga tasumisel Krooningi tanklates kütuseliiter 1,6 senti ja meie partnerite tanklates 1 sent odavam. Kaart on Teile tasuta. Krooningi teenindusjaamades küsige kaarti meie klienditeenindajalt. Kaardi kehtivusaeg on 3 aastat. Kaardi saadame Teile tasuta ja mugavalt postkasti.

Esita sooduskaardi taotlus

Deebetkaart

Deebetkaardi puhul sooritab klient peale Kliendikaardi lepingu sõlmimist  AS Krooningi arveldusarvele vastavalt vajadusele ettemakseid ja tangib ettemaksete piires kokkulepitud soodustusega. Loeme pangast kliendi ettemakseid deebetkaardile vahemikus kl.7.00-23.00 iga kahe tunni tagant.Tegemaks soodsaimat pakkumist läheneme igale kliendile personaalselt. Kuu alguses esitame Kliendikaardi kasutamise informatiivse koondarve koos väljavõttega laekunud rahasummade, tehtud ostude ja soodustuste kohta. Kaart on Teile tasuta ja kaitstud PIN-koodiga. Kaardi saldot saab jälgida meie kodulehel kasutajatunnuse ja parooli abil. Deebetkaart on soodne maksevahend ka meie partnerite Jetoili, Saare Kütuse ja Go Oili tanklates üle Eesti. Kaardid saadame Teile tasuta ja mugavalt Omniva pakiautomaati.

Esita deebetkaardi taotlus

Krediitkaart

Krediitkaart võimaldab tasuda tarbitud kütuse eest järgneva kuu 14.ndal päeval. Igale kliendile läheneme personaalselt ning koos teeme kindlaks kliendi võimalused ja vajadused, tegemaks soodsaimat pakkumist. Krediitkaardilepingu sõlmimise tingimuseks on pangakonto viimase 6 kuu väljavõtte esitamine ja E-arve püsimakse lepingu sõlmimine. Krediitkaart hoiab kulud kontrolli all tänu krediidilimiidile ning kuu alguses esitame Kliendikaardi kasutamise koondarve koos väljavõttega laekunud rahasummade, tehtud ostude ja soodustuste kohta. Kaart on Teile tasuta ja kaitstud PIN-koodiga. Kaardi saldot saab jälgida meie kodulehel kasutajatunnuse ja parooli abil. Krediitkaart on soodne maksevahend ka meie partnerite Jetoili, Saare Kütuse ja Go Oili tanklates üle Eesti. Kaardid saadame Teile tasuta ja mugavalt Omniva pakiautomaati.

Esita krediitkaardi taotlus